Vítězství v Zimní lize

07.03.2018 08:03

Novopacký vrchař František Vagenknecht z týmu Aster Jičín vyhrál 24.ročník Zimní běžecké ligy ,,O krále Jestřebích hor'', v kategorii muži 40-49let, který pořádá Maratonstav Upice. Druhý Novopacký běžec Martin Pešta běhající za tým Bakako Nová Paka skončil ve stejné kategorii na 5.místě.

Zimní běžecká liga obsahovala celkem sedum závodů a každému závodníkovi se započetlo do konečného pořadí pět nejlepších výsledků.

Vše začalo Mikulášským během v Upici a pokračovalo Silvestrovským během v Havlovicích, následovaly Rtyňské okruhy sídlištěm, Běh Ratibořickým Údolím, Běh pře Vartu v Batňovicích, Svatoňovické okruhy a Během kolem Vizmburku v Havlovicích.

Františxcccvek Vagenknecht si ziskem 50bodů zajistil celkové vítězství. Druhý skončil Robert Hurdálek z Loko Trutnov se ziskem 47Výsledky:bodů a na třetím místě Jiří Doucha z Hvězdy Pardubice, který nasbíral celkem 41bodů, pátý Martin Pešta Bakako Nová Paka 30bodů.

Výsledky:ZBL_Kon.xls (130560)